obrazek Czuwanie przy grobie
23.04.2011 W Wielką Sobotę przedstawiciele naszej OSP przybyli, by czuwać przy grobie Jezusa w naszej parafii w Wadlewie

obrazek Wypadek na Rawiczu
04.03.2011 Do groźnego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej w miejscowości Rawicz. W zdarzeniu udział wzięły cztery pojazdy. Poszkodowani zostali odwiezieni do szpitala. W akcji ratowniczej brały udział trzy jednostki: OSP Wadlew, OSP Drużbice i PSP Bełchatów

obrazek Strażnica jak nowa
W 2010 roku doczekaliśmy się gruntownej renowacji naszych garaży oraz świetlicy. Dzięki funduszom z Urzędu Gminy w Drużbicach oraz pomocy Zarządu Związku Ochotniczych Straży Pożarnych doczekaliśmy się strażnicy na miarę XXI wieku. Oto zdjęcia wyremontowanego budynku...

obrazek I miejsce w Turnieju OSP Gminy Drużbice w piłkę halową
Drużyna reprezentująca OSP Wadlew zajęła I miejsce w corocznym Turnieju w piłkę nożną halową drużyn OSP z terenu gminy Drużbice. Serdecznie gratulujemy

obrazek Pożar w Jamborku
19.12.2010 Pożar garażu w miejscowości Jamborek. W gaszeniu wzięło udział 5 jednostek, w tym OSP Wadlew

obrazek 7 miejsce w województwie
25.09.2010 Nasza drużyna zajęła 7 miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sportowo Pożarniczych w Zgierzu

obrazek Początki remontu strażnicy
Wkrótce ma ruszyć generalny remont budynku naszej strażnicy. Obecnie trwa wymiana sieci elektrycznej.

obrazek Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze - Faworyci nie zawiedli
W dniu 27.06.2010 w miejscowości Rasy odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze. Nasza pierwsza drużyna odniosła zwycięstwo osiągając najlepsze wyniki zarówno w sztafecie i w ćwiczeniach bojowych. Za zajęcie I miejsca otrzymaliśmy od Pani Wójt okazały puchar oraz nagrodę pieniężną. Druhowie z Wadlewa wygrali również konkurencję musztry, do której stanęły tylko 2 drużyny (nasza oraz OSP Drużbice).

obrazek Walka z wodą
18.05.2010 Długie opady spowodowały wzrost poziomu wód w naszej gminie. Pani Wójt gminy Drużbice zwołała sztab kryzysowy. Nasza jednostka brała udział w usuwaniu skutków powodzi i pomocy mieszkańcom.

obrazek Golf w rowie
Dzień 18.05.2010 był pełen pracy. Po południu otrzymaliśmy wezwanie do wypadku na zakrętach w Czarnym Lesie. Kierowca zjechał z niewiadomych przyczyn do rowu. Poszkodowanego zabrało pogotowie.