obrazek Powiatowy Dzień Strażaka
W dniu 09.05.2010 w Wadlewie odbyły się uroczystości Powiatowego Dnia Strażaka. Nasza jednostka otrzymała Puchar ufundowany przez Prezesa ZP ZOSP RP w Bełchatowie za działalność rotowniczo - pożarniczą i osiągnięcia sportowe. Oto zdjęcia z tego wydarzenia.

obrazek Akcja na Świerczynie
W dniu 10.05.2010 doszło do groźnie wyglądajęcego wypadku w miejscowości Świerczyna. Do wypadku doszło przed południem, kiedy kierujący samochodem marki VW Golf uderzył w skręcające Volvo. W wyniku zderzenia Volkswagen zjechał do rowu, odbił się od drzewa i dachował. Kierowcy ...nic się nie stało, miał wielkie szczęście. W akcji brało pięć jednostek straży pożarnej: OSP Wadlew, PSP Bełchatów, OSP Dłutów, OSP Pabianice, OSP Grabica.

obrazek Wypadek na Brzeziu
08.01.2010 Tym razem nasza jednostka została wezwana do wypadku, który wydarzył się późnym wieczorem w miejscowości Brzezie. W trudnych warunkach pogodowych zderzyły się dwa osobowe pojazdy. Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń. Oto zdjęcia z tej akcji.

obrazek Rover w rowie
17.12.2009 W tym roku zima znów zaskoczyła kierowców. Na drodze pomiędzy Wadlewem i Józefowem kierująca pojazdem marki Rover wpadła w poślizg i dachowała w rowie. Na szczęscie nikomu nic groźnego się nie stało.

obrazek Na skrzyżowaniu... Tico vs. Superb
25.11.2009 Do niegroźnego wypadku doszło na skrzyżowaniu w Wadlewie. Zderzyły się dwa samochody: Daewoo Tico i Skoda Superb.

obrazek Ćwiczenia przeciwpożarowe w Szkole
17.11.2009 W dniu 17 listopada 2009 roku zorganizowano ćwiczenia przeciwpożarowe w Szkole Podstawowej w Wadlewie. Akcję połączono z pokazami strażackimi, które obejrzeli uczniowie naszej szkoły ( Oczywiście zamiast lekcji :) ) Przy okazji było to ostatnie zadanie dla Naszej wysłużonej Tatry.

obrazek Pierwsza akcja IVECO - zakręty
22.11.2009 Do niegroźnego wypadku doszło nad ranem na słynnych wadlewskich zakrętach. Z niewiadomych przyczyn,kierujący pojazdem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń. Po raz pierwszy w akcji wziął udział nasz nowy samochód.