obrazek Uroczyste przekazanie IVECO
W dniu 10.11.2009 nastąpiło oficjalne przekazanie samochodu ratowniczo gaśniczego marki Iveco dla naszej straży. Na uroczystości pojawiło się wiele osobistości. Kilka zdjęć z tego wydarzenia...

			obrazek Lalunia sprzedana
Znalazł się nabywca na Naszą Tatrę. Będzie komuś służyła w województwie lubelskim.


			obrazek Wypadek na zakrętach
12.10.2009 O godzinie 5:25 w Wadlewie doszło do groźnego wypadku na drodze Pabianice - Bełchatów. Kierująca samochodem marki Opel straciła kontrolę nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas uderzając czołowo w tira. Działania naszej jednostki polegały na wydobyciu poszkodowanej przy użyciu sprzętu hydraulicznego, neutralizacji rozlanych płynów i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.


			obrazek Niepokonani w powiecie...
20.09.2009 w Zelowie odbyły się VI-te Zawody Sportowo - Pożarnicze o mistrzostwo powiatu bełchatowskiego. Po raz kolejny I miejsce zajęła nasza drużyna. Słowa uznania dla niepokonanych od 10 lat. Zapraszamy do relacji z tej imprezy.

			obrazek Wypadek na skrzyżowaniu
03.09.2009 W czwartek późnym wieczorem miał miejsce kolejny wypadek na wadlewskim skrzyżowaniu. Jadąca Peugeotem 107 od strony Pabianic kobieta wjechała na skrzyżowanie, nie zważając na znak stop. Uderzył w nią, jadący prawidłowo od strony Łasku kierowca busa z Mołdawii. Na szczęscie obyło się bez poważnych obrażeń i lekko rannych kierowców zabrało pogotowie. Niestety po raz kolejny uszkodzona została sygnalizacja świetlna na naszym skrzyżowaniu


obrazekZawody Sportowo - Pożarnicze powiatu bełchatowskiego już blisko
Jeszcze emocje nie opadły po gminnych zawodach pożarniczych, a już niedługo bo 20 września nasza drużyna stanie do walki o mistrzostwo drużyn OSP w powiecie bełchatówskim. To już VI-te Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze, a odbędą się tym razem na stadionie w Zelowie. Nie trzeba przypominać, że bronimy tytułu mistrzowskiego, który notabene jest w naszym posiadaniu od samego początku historii tych zawodów. Liczymy, że i tym razem nie znajdziemy sobie równych, dlatego cały czas trwają ostre przygotowania do startu w tych mistrzostwach. Niestety procedury nie pozwalają na start w tych zawodach naszych obu zespołów. Szkoda, bo mistrz gminnych zawodów - nasza druga drużyna pokazała, że jest w stanie powalczyć z każdym. Dodatkowo naszą gminę reprezentuje trzecia ekipa ostatnich zawodów - OSP Drużbice. Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania Naszej reprezentacji. Dokładny czas i miejsce turnieju powiatowego podamy już wkrótce.


			obrazek Po raz kolejny zwycięstwo ...
09.08.2009 Dwa pierwsze miejsca, to nasz dorobek po Gminnych Zawodach Sportowo - Pożarniczych, które odbyły się w Wadlewie. O dziwo nasza druga drużyna zajęła pierwsze miejsce, a pierwsza drużyna - drugie. Tradycyjnie jednak złoty medal pozostał w Wadlewie. Trzecie miejsce przypadło OSP Drużbice.


			obrazek Pożar w Wadlewie
W dniu 11.07.2009 pracujący przy strażnicy OSP, prezes Zdzisław Gajda zauważył kłęby dymu wydobywające się z posesji naszego druha. Dzięki szybkiej reakcji naszej OSP ogień nie rozprzestrzenił się na inne pomieszczenia budynku. Częściowemu spaleniu uległ ganek. Właściciel doznał poparzeń rąk i został odwieziony do szpitala. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej. W akcji brały udział dwa zastępy OSP Wadlew.


			obrazek Intensywne treningi przed zawodami
07.07.2009 W związku ze zbliżającymi się Zawodami OSP nasza drużyna sportowa rozpoczęła intensywne przygotowania. Na kolejnych treningach obie drużyny naszej OSP szlifują formę. Uzyskiwane na ćwiczeniach czasy napawają nas optymizmem przed startem w Gminnych Zawodach Sportowo - Pożarniczych, które odbędą się 09-08-2009r. w Wadlewie.


Archiwum: Start|-1-|-2-|-3-|-4-|-5-|-6-|

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Liczba odwiedzin:
monitoring pozycji
Data pl v0.2 - by KESS Dzisiaj jest niedziela, 20 stycznia 2019 r.
20 dzień roku