obrazek Simson vs. TIR
25.06.2009 W miejscowości Suchcice doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Młody chłopak jadący motorem Simson został potrącony przez samochód ciężarowy. Kierowca próbując uniknąć zderzenia wjechał do rowu. Motocyklista może mówić o dużym szczęściu ponieważ wyszedł z wypadku bez większych obrażeń.

obrazek Spłonął samochód
27.05.2009 W miejscowości Drużbice spłonął samochód marki Volkswagen Transporter. W akcji gaśniczej brała również Nasza jednostka.

Podziękowania
16.05.2009 W imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Wadlewie składamy serdeczne podziękowania dla: Pana Wójta Gminy Sosnówka (woj. lubelskie) oraz Zarządu OSP Sosnówka, za udostępnienie samochodu pożarniczego, który był ozdobą ceremonii ślubnej naszego druha Piotra Bartkiewicza. Ślub odbył się 9 maja w kościele parafialnym w Rozwadówce.

obrazek Kolejny wypadek na skrzyżowaniu
10.05.2009 W niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu w Wadlewie doszło do kolejnego wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym skręcający w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prosto pojazdowi marki Toyota. W wyniku zderzenia niegroźne obrażenia odniosła kobieta i dziecko. Pokrzywdzeni zostali zabrani do szpitala przez załogę karetki

obrazek Strażak się żeni !
09.05.2009 Mamy przyjemność poinformować, że jeden ze Druhów Naszej Ochotniczej Straży Pożarnej wkrótce zmieni stan cywilny.
9 kwietnia 2009r w Kościele w Rozwadówce, Piotrek i Julita wstąpią w związek małżeński.
Oprócz rodziny oraz zaproszonych gości, towarzyszyć im będą koledzy ze Straży Pożarnej.

Dla Młodej Pary składamy życzenia szczęścia i pomyślności na nowej drodze życia.

obrazek Sztafeta "Polska Biega" w Wadlewie
06.05.2009 5 maja, z Piątku (woj. łódzkie) wyruszyła Sztafeta Polska Biega. Z geograficznego środka kraju cztery ekipy rozbiegły się w stronę przygranicznych miast: Cieszyna, Słubic, Suwałk i Przemyśla. 6 maja sztafeta dotarła do Wadlewa. Nasza jednostka została poproszona o zabezpieczenie i pomoc w organizacji ruchu na drodze podczas biegu. Pod eskortą Policji i Straży Pożarnej do Wadlewa przybiegli: Beata Sadowska, prezenterka TVP oraz Wojciech Staszewski, dziennikarz Gazety Wyborczej. Na placu przed kościołem św. Floriana czekała na nich Pani Wójt gminy Drużbice: Bożena Zielińska. Do biegnących dziennikarzy dołączyli na krótkim odcinku uczniowie Szkoły Podstawowej z Wadlewa. Po odpoczynku i symbolicznym posiłku sztafeta pobiegła w stronę Piotrkowa Trybunalskiego

obrazek ! Pożar lasu na Świerczynie
04.05.2009 Kilkanaście jednostek Straży Pożarnej gasiło pożar lasu w miejscowości Świerczyna. Spłonęło kilka hektarów lasu. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było wypalanie traw przez bezmyślnych ludzi...