obrazek Pijany wjechał na czerwonym
18.04.2009 Wypadek miał miejsce w Wadlewie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 12 oraz drogi wojewódzkiej nr 485. Nietrzeźwy kierowca Golfa wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W wyniku tego doszło do zderzenia z Oplem Vectrą. Nikomu na szczęście nic się nie stało, a pijany kierowca został zabrany przez policję. Jak twierdzą świadkowie miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

obrazek Coroczne czuwanie przy grobie Jezusa
11.04.2009 Jak co roku w Wielką Sobotę liczna grupa strażaków przybyła by czuwać przy grobie Jezusa w naszym kościele. Zgodnie z tradycją warta przy grobie obecna była przez całą noc.

obrazek Nocny pożar w Chynowie
7-8.04.2009 5 jednostek Straży Pożarnej gasiło pożar, który wybuchł w nocy z 7 na 8 kwietnia w miejscowości Chynów. Jako pierwsza na miejscu zdarzenia pojawiła się Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza z Wadlewa. W wyniku pożaru spłonął drewniany dom. Poparzeniu uległa jedna osoba, którą odwieziono do szpitala. Przyczyny pożaru są wyjaśniane.

obrazek Pechowe zakręty
22.03.2009 W niedzielne popołudnie kierujący pojazdem Skoda Fabia, jadąc w kierunku Bełchatowa z niewiadomych przyczyn zjechał na pobocze i wpadł do rowu.

obrazek Feralny Pierwszy dzień wiosny
21.03.2009 Kierujący pojazdem Volvo wyprzedzając w niedozwolonym miejscu uderzył w skręcającego Seata Toledo.

obrazek Dachowanie Toyoty
01.03.2009 Wyjeżdżający pojazd z drogi podporządkowanej w miejscowości Podstoła nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi jadącemu od strony Pabianic. Skutkiem zderzenia było dachowanie Toyoty. Dwie osoby poszkodowane przetransportowane do szpitala.

obrazek Tragedia na zakrętach
11.02.2009 ok. godziny 14:00 na śliskiej nawierzchni drogi wojewódzkiej 484 na feralnych wadlewskich zakrętach doszło do tragicznego wypadku. Kierująca pojazdem marki Suzuki Grand Vitara doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym Volvo.

obrazek Zdemolował płot Prezesa OSP Wadlew
09.01.2009 W piątkowy mroźny poranek, kierujący pojazdem Peugeot jadący od strony Piotrkowa Trybunalskiego nie dostosował się do trudnych warunków panujących na drodze. Podczas manewru wyprzedzania odbił się od naczepy tira i uderzył w ogrodzenie posesji Prezesa naszej OSP.