24 lipca 2011 roku odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze w Chynowie.
W zawodach wzięły dwie nasze drużyny. W klasyfikacji końcowej Wadlew I zajął pierwsze miejsce, Wadlew II trzecie miejsce.
  Losowanie numerów startowych okazało się szczęśliwe, ponieważ wylosowaliśmy numery 1 i 2 na liście startowej.
Przed konkurencjami sportowymi odbyła się musztra, do której przystąpienie było warunkiem uczestnictwa w zawodach. Konkurencja ta nie była brana pod uwagę w punktacji jednak drużyna, która zaprezentowała się najlepiej otrzymała specjalny puchar od pani Wójt Bożeny Zielińskiej. Tym razem była to drużyna z Drużbic.
  Następnie odbyła się konkurencja sztafety, w której najlepszy czas osiągnął zespół z Drużbic (60s). Zaraz za nimi znalazły się dwie nasze ekipy: Wadlew I (63s) i Wadlew II (65s).
  W konkurencji bojówki bezkonkurencyjna okazała się nasza pierwsza drużyna. Czas 35,5 sekundy pozwolił zająć nam niezagrożone pierwsze miejsce w całych zawodach. Druga drużyna w bojówce to Drużbice (około 43s) i trzecie Nasz drugi skład (45s).
  Ostatecznie punktacja trzech pierwszych drużyn przedstawia się następująco:
(dokładne czasy podamy po zapoznaniu się z protokołem zawodów)

1. Wadlew I (około 98 pkt)
2. Drużbice (około 103 pkt)
3. Wadlew II (okolo 111pkt)

Składy naszych druzyn:
Wadlew I